NEVIĐENA DRAMA U ITALIJI: Lulićev Lazio slavio u posljednjim sekundama, a kad je lopta stavljena na centar uslijedio je ŠOK

U posljednjoj utakmici 16. kola Serie A, Atalanta je u Bergamu s minimalnih 1:0 pobijedila Lazio

• 18. Dec. 2018  18. Dec. 2018

• 0

Domaća momčad povela je odmah u prvom napadu, nakon 57 sekundi igre! Lazijev stoper Wallace je loše reagirao na jedan ubačaj s lijevog boka te je napucao loptu o Acerbija od kojeg se ona odbila ravno na noge Zapati koji je taj poklon znao iskoristito. Zabio je, ispostavilo se, jedini gol na susretu!

Rani gol kao da je ubio volju za igru obje momčadi, igralo se uglavnom oko centra, a rijetke prilike gostiju uspješno je rješavala gusto postavljena obrana Atalanta koja je radila dobar posao sve do 90+3. minute kada Acerbi trese domaću mrežu.

Međutim, nakon tri minute vijećanja sudaca zaduženih za VAR, odlučeno je kako je gol - neregularan!S ova tri boda Atalanta je došla do šeste pozicije, sa samo bodom manje od petog Lazija. Rimska momčad tako je nakon četiri remija i u petoj utakmici ostala bez pobjede.