GOROPADNI KRALJEVI DEKLASIRALI ATLETICO U GOSTIMA: Fantastičan derbi u Madridu, Real se vratio na drugo mjesto, pogledajte golove

Real Madrid je u velikom derbiju 23. kola španjolske La Lige svladao kao gost gradskog rivala Atletico rezultatom 3:1

• 09. Feb. 2019

• 0

Izvrstan derbi odigrali su madridski rivali, a na kraju su Kraljevi izašli kao pobjednici i skočili na drugo mjesto Primere.

Počelo je odlično za Real. Već u 16. minuti su poveli, a pogodio je sjajno Casemiro za vodstvo gostiju.

Devet minuta kasnije domaći su izjednačili. Antoine Griezmann je pogodio za 1:1, a sudija je nakon gola uz pomoć VAR-a potvrdio gol.

Kraljevi u 42. minuti dolaze do novog vodstva. Dosuđen je sumnjiv penal, a Sergio Ramos je pogodio 2:1.

Nastavak donosi žestoku borbu, gomilu žutih kartona, a meč je prije kraja završio Thomas koji je isključen u 80. minuti utakmice.

Prethodno je VAR poništio gol Alvaru Morati kod rezultata 1:2, da bi Real do trećeg gola došao u 74. minuti. Pogodio je Gareth Bale, na sjajnu asistenciju Luke Modrića.

Real je ovim trijumfom preskočio Atletico i sada imaju bod više od njih na drugom mjestu, a prva je Barcelona s pet bodova više i utakmicom manje.