LIGA PRVAKA: Lyon ukrotio Barcelonu, Bayern neporažen na Anfieldu (VIDEO)

S razočaravajućih 0:0 završile su obje utakmice osmine finala Lige prvaka između Lyona i Barcelone te Liverpoola i Bayerna.

• 19. Feb. 2019  19. Feb. 2019

• 0

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka između Lyona i Barcelone nije bilo pogodaka. Katalonci su bili daleko opasnija momčad tijekom svih 90 minuta, no mreža domaćina nije se zatresla nijednom.

Iako je imala 59% posjeda lopte na svojoj strani, te čak 22 udarca prema golu Lyona, Barcelona je u konačnici ostala bez postignutog gola. Lyon je u prvom poluvremenu bio još konkurentan, ali je u nastavku pao u igri i može biti sretan što u Kataloniju odlazi s 0:0.

Liverpool i Bayern remizirali su u prvoj utakmici osmine finala bez golova na Anfieldu (0-0). U utakmici prepunoj tempa dominirao je Liverpool, ali svoju dominaciju nisu kapitalizirali golom.

rošlogodišnji finalista Lige prvaka imao je više od igre, stvarao je prilike, ali mreža Neuera nije se tresla. Najbolje prilike propustio je Sadio Mane. Bavarci su bili disciplinovani i uspjeli su sačuvati svoju mrežu.