BOSANCI MAKSIMIR BACILI U TRANS: Fantastični centaršut Hajrovića i golčina Dilavera za veliko slavlje, pogledajte kako je Dinamo deklasirao Viktoriju

Hrvatski prvak na rasprodanom Maksimiru igra uzvratnu utakmicu protiv Viktorije Plzen, i lovi osminu finala Europske lige nakon poraza od 2:1 u Češkoj

• 21. Feb. 2019  21. Feb. 2019

• 0

Dinamo je sjajno otvorio utakmicu. Već u 15. minuti majstoriju na Maksimiru izveo je Bruno Petković, atraktivno petom proslijedio do Olma koji loptu propušta kroz noge, a iz drugog se plana ubacuje Mislav Oršić i zakucava loptu pod prečku za vodstvo od 1:0.

Hajrović je u 33. minuti majstorski izveo slobodnjak i ubacio u peterac gdje je potpuno sam ostao Dilaver i efektno glavom prebacio loptu u suprotni kut za 2:0 Dinama u Maksimiru!

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 2:0, a valja napomenuti da je zbog prigovora isključen trener Dinama Nenad Bjelica.

Veliku pobjedu zagrebačkog Dinama i plasman među 16 timova Europa lige potvrdio je prekrasnim golom Bruno Petković.