DAO JE GOL, PA NAPUSTIO IGRU: Pjanić se oglasio nakon gola i crvenog kartona

"Odluka sudije se mora poštovati"

• 04. Mar. 2019  04. Mar. 2019

• 1

Reprezentativac BiH Miralem Pjanić, postigao je pogodak u derbiju protiv Napolija koji je Juventus dobio rezultatom 1:2. Pjanić je osim pogotka dobio crveni karton početkom drugog poluvremena.

“Od euforije zbog gola do osjećaja krivice jer sam ostavio svoje saigrače na cjedilu, pa onda opet do slavlja veoma važne pobjede. Izvinjavam se zbog crvenog kartona i u svakom slučaju odluka sudije se mora poštovati”, napisao je Pjanić nakon utakmice.

Pjanić je crveni karton dobio u 47. minuti utakmice nakon što je igrao rukom te mu je sudija pokazao drugi žuti karton.