SENZACIJA U LIGI PRVAKA: Manchester United u posljednjoj minuti izbacio PSG, Porto i Roma igraju produžetke

Večeras se na Dragau stadionu igra revanš osmine finala Lige prvaka između Porta i Rome, a nakon regularnog dijela rezultat je bio identičan onom iz Rima 2: 1 za domaće

• 06. Mar. 2019

• 0

Tokom večerašnje utakmice Porto - Roma Pepe i Džeko su bili u jednom verbalnom duelu na sredini terena koji je prerastao u fizički sukob.

Pepe i Džeko u glavama krenuli jedan na drugog, a Dijamant je pao na pod žaleći se da je dobio udarac tom prilikom.

Ipak, glavni sudac Cekir je obojici nakon svega pokazao po žuti karton.

Poveo je porto u 26. preko Seoaresa, ali je dosta brzo Roma poravnala.

Militao je u 36. minut neoprezno startao na Perottija, pa je sudija pokazao na bijelu tačku.

Odgovornost je preuzeo Daniele De Rossi. Kapiten Rome je zastao, prevario golmana Porta i poravnao na 1:1 u 37. minuti.

Na stadionu Dragao se igraju produžeci.

U drugoj utakmici Manchester United je pobijedio PSG rezultatom 3:1 pogotkom Marcusa Rashforda iz jedanaesterca u 90. minuti utakmice i priredio veliku  senzaciju.