O OVOM SUDARU BRUJI NOGOMETNI SVIJET: Messi je jednim trzajem dvojicu nesretnika poslao po ćevape, ovo će se dugo prepričavati…

Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Lionel Messi koji je i bio čovjek odluke u velikom trijumfu nad Ajaxom

• 14. Mar. 2019

• 0

Messi je postigao dva gola i upisao dvije asistencije.

Kada je Lyon u 58. minuti smanjio na 2:1 činilo se da bi se situacija za Barcu mogla itekako zakomplikovati jer je u tom trenutku gostima nedostajao jedan gol za prolaz dalje.

No, Lionel Messi je u 78. minuti postigao svoj drugi gol na susretu i povisio na 3:1. Već tada je bilo jasno da Lyon više nema šanse.

Messi je sam povukao loptu, sjajnim driblingom potpuno iz igre izbacio Denayera i Marcela i matira golmana Lyona.