NOĆ ZA PAMĆENJE NA CAMP NOU: Kad su svi mislili da će derbi između Barce i Atletica završiti bez golova dogodio se ON, ni čudesni Slovenac nije mogao ništa

Barcelona je dominirala i dugo lomila Atletico, posebno nakon 28. minute kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je zbog prigovora isključen Diego Costa, no spašavao je Jan Oblak

• 07. Apr. 2019  07. Apr. 2019

• 0

U derbiju 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je pobijedila Atletico Madrid sa 2:0, a oba gola Katalonci su zabili u posljednjih pet minuta utakmice.

Sve do 85. minute Atletico je na životu držao slovenski vratar Jan Oblak koji je branio sjajno. No, tada je u razmaku od dvije minute primio dva gola, a strijelci su bili Luis Suarez i Lionel Messi. Prvo je Suarez u 85. pogodio za 1:0, a dvije minute kasnije pobjedu Barce je potvrdio Messi.

Ovom pobjedom Barcelona je pobjegla Atleticu na 11 bodova viška i praktički riješila pitanje prvaka.