CRVENA LUDNICA U MADRIDU: Sve je započelo u 26. sekundi, prvo je pogodio Salah, a slavlje Liverpoola ovjerio je Origi golčinom na kraju utakmice (VIDEO)

Redsima je to bilo deveto finale Lige prvaka, drugo uzastopno, u posljednjih 14 utakmica u svim natjecanjima od Spursa su izgubili tek jednom, a u jedinom dosadašnjem međusobnom finalu, onom Liga kupa 1982. godine, tim s Anfielda slavilo je sa 3:1

• 01. Jun. 2019  01. Jun. 2019

• 0

Liverpool je klupski europski prvak. Redsi su u finalu u Madridu slavili s minimalnih 1:0 protiv Tottenhama, a pobjedonosni pogodak postigao je Mohamed Salah već u drugoj minuti utakmice.

U 26. sekundi utakmice Mane je pogodio Sissokoa u ruku i sudac Skomina odmah je pokazao na kazneni udarac. Precizan je bio Salah i tako ispisao nove blistave stranice u povijesti slavnog engleskog kluba.

Do kraja utakmice redale su se prilike na obje strane, a jedan od najzaslužniji igrača za pobjedu Liverpoola bio je sjajni golman  Alisson. Na kraju je Origi golčinom u 87. minuti ovjerio veliku pobjedu Redsa.

Liverpool je zasluženo novi klupski prvak Evrope!