UKRAJINCI IZVIŽDALI HIMNU SRBIJE, SKANDIRALI: „RUSKA KU**A“, PA PODIGLI ZASTAVU HRVATSKE: Nakon neugodnog početka na tribinama SRBIJA DOŽIVJELA DEBAKL (VIDEO)

Domaći navijači su zvižducima dočekali himnu Srbije, a zatim su počele i uvrede s tribina

• 07. Jun. 2019  07. Jun. 2019

• 3

Nakon zvižduka počelo je skandiranje „ruska k**va“, a zatim je u jednom dijelu stadiona podignuta i zastava Hrvatske.

Nakon neugodnosti na tribinama, Ukrajinci su za pola sata poveli sa 2:0 protiv Srbije.

Viktor Tsyigankov doveo je Ukrajinu u vodstvo protiv Srbije nakon 26 minuta igre.

Samo dva minuta kasnije bilo je 2:0. Spektakularan gol je ponovo zabio Tsygankov za veliku prednost.

Na početku drugog poluvremena Ukrajinci su preko Konoplyanke i Yaremchuka stigli do velikih 4:0 protiv Srbije.

Za debakl Srbije u Ukrajini pobrinuo se  Konoplyanka, koji je svojim drugim golom u 75. minuti utakmice povisio na 5:0.