VATRENI PORAŽENI KOD KUĆE, ALI TU NIJE KRAJ LOŠIM VIJESTIMA: Zbog ovoga je Dalićev tim pao na treće mjesto na tabeli… (VIDEO)

Hrvatska je poražena s 2:1 u prijateljskoj utakmici od reprezentacije Tunisa.

• 12. Jun. 2019

• 0

Ovo je prvi poraz hrvatske reprezentacije od neke afričke momčadi, ali i sedmi poraz Zlatka Dalića otkako je sjeo na klupu Vatrenih.

U prijateljskoj utakmici igranoj u Varaždinu pred 8.100 gledatelja, hrvatska nogometna reprezentacija je izgubila od Tunisa s 1:2 upisavši prvi poraz od neke afričke reprezentacije.

Tunis je poveo u 16. minuti golom Anicea Badrija, izjednačio je Bruno Petković u 47. minuti, a pobjedu gostima donio je Naim Sliti iz jedanaesterca u 70. minuti.

Nogometna reprezentacija Mađarske u Budimpešti je svladala Wales s 1:0 i probila se na prvo mjesto skupine. Mađari su do slavlja stigli golom Patkaija u 81. minuti susreta. Hrvatska je sada treća u grupi E, iznad Vatrenih nalazi se i reprezentacija Slovačke koja ima bolju gol razliku.