AUTSAJDER PRIREDIO VELIKO IZNENAĐENJE NA COPA AMERICI: Pogledajte kako je Katar u svega nekoliko minuta dostigao dva gola minusa protiv Paragvaja (VIDEO)

Sjajna utakmica u grupi B Copa Amerike

• 17. Jun. 2019

• 0

Već u četvrtoj minuti Pargvaj je poveo. Dosuđen je penal, a Oscar Cardozo je pogodio za 1:0.

To je bio jedini gol u prvom poluvremenu, iako je šansi bilo, no u drugom dijelu smo vidjeli zaista sjajnu utakmicu sa obje strane.

Paragvaj je u 56. minuti došao do drugog pogotka. Spektakularno je pogodio Derlis Gonzalez za prednost od 2:0.

Katar se nije predavao i do kraja su uspjeli da dođu do jednog boda. Prvo je u 68. minuti čudesan gol za 2:1 postigao Ali Almoez, da bi deset minuta kasnije Boualem Khouki pogodio za 2:2.

Imala su oba tima nekoliko dobrih šansi do kraja da promijene rezultat. Međutim, ostalo je do kraja 2:2 i Katar je ovim rezultatom pokazao da nije lagan zalogaj.