REAL KIKSAO NA BERBABEUU: Kraljevi kasno poveli pa im Guardiola otkinuo bod (VIDEO)

Dugo su lomili otpor gostiju, a kad su konačno uspjeli, nisu znali sačuvati prednost u preostalih nekoliko minuta.

• 24. Avg. 2019

• 0

Veliki bod osvojili su nogometaši Valladolida koji su u utakmici 2. kola španskog prvenstva kao gosti na Santiago Bernabeu s domaćim Real Madridom odigrali 1:1 (0:0).

Poveo je Kraljevski klub golom Karima Benzeme u 82. minuti, a pogodak za konačnih 1:1 u 88. minuti postigao je Sergio Guardiola.

U ekipi Reala nije bilo kapitana hrvatske reprezentacije Luke Modrića koji je odrađivao jednu utakmicu suspenzije, zbog crvenog kartona zarađenog u utakmici prvog kola protiv Celte Vigo.