NOVI ŠOK U KVALIFIKACIJAMA ZA EURO, AZERI OHLADILI VATRENE: Jurčević nadmudrio Dalića, Hrvatska povela pa se na kraju spašavala, pogledajte golove...

Hrvatska reprezentacija bila je apsolutni favorit današnjeg dvoboja protiv Azerbajdžana u sklopu kvalifikacija za EURO 2020. godine

• 09. Sep. 2019  09. Sep. 2019

• 0

Vatreni su tako i otvorili susret te su golom Luke Modrića u 11. minuti poveli s 1:0.

Ipak, petnaestak minuta prije kraja Azeri izjednačuju zgoditkom Khalilzada.

Nakon vrlo dobrih prvih pola sata, igra Hrvatske je pala, a domaći su osjetili kako im se pruža prilika za pozitivan rezultat. U drugom poluvremenu Azeri su bili aktivniji, a prijetnje izjednačenjem ispunili su u 72. minuti kada je Halilzade prihvatio loptu na lijevoj strani, riješio se Brozovića, pa zatim prošao između Lovrena i Bartoleca te jakim udarcem sa sedam-osam metara i svladao Livakovića.

Hrvatska je prva u grupi sa 10 bodova iz pet susreta, slijede Mađarska s devet te Wales i Slovačka sa po šest bodova.  Azerbajdžanu je ovo prvi osvojeni bod u ovim kvalifikacijama.

Pogledajte sve golove i najzanimljivije detalje s utakmice.