GOLČINA GRIEZMANNA I EUROGOL ARTHURA ZA VELIKO SLAVLJE KATALONACA: Barcelona slavila protiv Villarreala, pogledajte golove...

Nakon poraza od Granade i remija s Borussijom, mnogi su proglasili krizu na Nou Campu, no sinoć su Lionel Messi i društvo pokazali da su i dalje glavni favoriti za titulu.

• 25. Sep. 2019

• 0

Villarreal ih je dobro namučio, no pobjeda je najvažnija, a ona je ostvarena zahvaljujući pogocima Griezmanna i Arthura.

Griezmann je na ubačaj Messija u šestoj minuti pogodio za 1:0, a u 15. minuti eurogol Arhura za 1:1.

Do kraja prvog dijela još jedan eurogol, možda i bolji od Arthurovog, a strijelac je bio Santi Cazola za Villarreal.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao i Barca je proslavila novu pobjedu, te se vratila u sami vrh.

Barca sada ima 10 bodova na četvrtom je mjestu, a po 11 bodova imaju Granada, Athletic i Real. Dvije potonje ekipe imaju i po utakmicu manje.