LUDA UTAKMICA NA OLIMPICU: Atalanta vodila 3:0 protiv Lazija i nije pobijedila! (VIDEO)

U osmom kolu Serie A na Olimpicu su Lazio i Atalanta odigrali 3:3 i to nakon što su gosti imali prednost od tri gola.

• 19. Okt. 2019  19. Okt. 2019

• 0

Ekipa Gian Piera Gasperinija odigrala je odlično prvo poluvrijeme i zahvaljujući golovima Kolumbijca Luisa Muriela (23, 28) i Argentinca Alejandra Gomeza (37) vodila sa 3:0 te tu prednost držala sve do 69. minute.

Tad je talijanski reprezentativac Ciro Immobile izborio i realizirao prvi od dva kaznena udarca. U 70. minuti je Argentinac Joaquin Correa smanjio zaostatak domaćih na samo jedan pogodak, a u drugoj minuti sudijskog dodatka Immobile je još jednom bio precizan sa 11 metara.

Atalanta je sa 17 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg Juventusa (19) i drugoplasiranog Intera (18), koji imaju utakmicu manje od ekipe iz Bergama. Lazio je na šestom mjestu sa 12 bodova.