OLIMPICO SE NAKLONIO DIJAMANTU S MASKOM: Pogledajte pogodak Edina Džeke u trijumfu protiv Milana... (VIDEO)

Roma je na Olimpicu pobijedila Milan sa 2:1 u susretu 9. kola talijanske Serije A

• 27. Okt. 2019  27. Okt. 2019

• 3

Roma prvi put prijeti preko Zaniola u 37. minuti, ali Donnarumma je siguran. Ipak, italijanski golman nije mogao ništa minut kasnije, a Roma je došla do vodstva preko koga drugog nego Edina Džeke.

Dijamant pogađa glavom u 38. minuti i to je 1:0 za Vučicu. Samo četiri minute kasnije Javier Pastore je u stopostotnoj šansi, ali Donnarumma sjajno brani.

Na samom početku drugog dijela, tačnije u 55. minuti, Milan dolazi do poravnanja a strijelac gola bio je Theo Hernandez. Ipak, slavlje gostiju kratko je trajalo jer samo tri minute kasnije Vučica opet dolazi do vodstva i to golom Zaniola.

Roma sada ima 16 osvojenih bodova i nalazi se na 56. poziciji, dok je Milan ostao dvanaesti sa samo 10 bodova poslije devet kola.