BAYERN EKSPLODIRAO NAKON SMJENE KOVAČA: Borussiji utrpali četiri gola (VIDEO)

U velikom derbiju Bundeslige Bayern je u Münchenu deklasirao Borussiju Dortmund s 4-0 i došao na treće mjesto tabele.

• 09. Nov. 2019  09. Nov. 2019

• 1

Bavarci su potpuno zasluženo slavili u derbiju, te šest dana nakon što su smijenili Niku Kovača i pod privremenim trenerom Hansijem Flickom Bayern je nanizao pobjede protiv Olympiacosa (2-0) i Borussije Dortmund (4-0).

Pred prepunom Allianz Arenom Bayern je došao u vodstvo u 16. minuti kada golman gostiju nije uspio ukrotiti udarac Lewandowskog.

U 47. minuti nakon kontranapada u strijelce se upisao Gnabry, a Lewandowski je do drugoga gola došao u 76. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je ušao u igru u 75. minuti, a pet minuta kasnije nakon njegova prodora i dodavanja branič Borussije Hummels je nesretno pogodio vlastitu mrežu.

Ma tabeli vodi Borussia (M) s 22 boda, ispred Leipziga (21) i Bayerna (21), a Borussia (D) je peta s 19 bodova.