NIJE VJEROVAO VLASTITIM OČIMA: Pogledajte što je na tribinama uradio napadač Manchester Cityja dok su njegovi suigrači gubili od Liverpoola... (VIDEO)

Redsi su u velikom derbiju ponovo očitali lekciju Guardiolinom timu i na kraju zasluženo slavili sa 3:1

• 11. Nov. 2019

• 1

Liverpool sada ima devet bodova više od Cityja i nalazi se na odličnom putu da konačno nakon 30 godina osvoji titulu prvaka Engleske.

Domaći su poveli već u šestoj minuti kada je sjajan gol postigao Fabinho. 2:0 na semaforu bilo je već u 13. minuti, a ovaj put Brava je savladao Mohamed Salah.

Nakon toga iz Cityja su tražili penal nad Sterlingom, ali sudija se nije oglašavao. Mahrez je potom uzeo mobitel jednog od navijača koji je bio pored klupe, te je pokazao Guardiolinom pomoćniku spornu situaciju.