BIVŠI SELEKTOR ZMAJEVA DOŽIVIO BLAMAŽU KARIJERE: Reprezentacija Crne Gore teško nastradala u Engleskoj, pogledajte sve golove…

Katastrofa tima Faruka Hadžibegića na Wembleyju

• 14. Nov. 2019  14. Nov. 2019

• 0

Reprezentacija Engleske na svom terenu deklasirala je Crnu Goru meč u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Na kraju je bilo 7:0 za domaće, a ovo je ujedno i najteži poraz u karijeri bivšeg selektora Zmajeva Faruka Hadžibegića.

Engleska je pokazala svu svoju snagu protiv Crne Gore koju s klupe vodi bh. stručnjak Faruk Hadžibegić. Englezi su poveli već u 11. minuti kada je Oxlade-Chamberlain pogodio na asistenciju Chilwella.

Na semaforu je 2:0 bilo već u 19. minuti kada je Chilwell ponovo asistirao, a ovaj put strijelac je bio Harry Kane. Kane je samo pet minuta kasnije postigao i drugi gol i tako povisio rezultat na 3:0.

Engkeska je do kraja prvog dijela dala još dva gola. U 30. minuti na scenu je stupio Marcus Rashford i pogodio je za 4:0. Sedam minuta kasnije Kane je kompletirao svoj hat-trick golom za visokih 5:0.

U nastavku meča Engleska je popustila malo gas, ali svejedno su uspjeli postići još jdva gola. 6:0 za domaće bilo je u 66. minuti autogolom Šofranca, dok je konačnih 7:0 postavio Abraham u samom finišu meča.