TRENER "BROOKLYNA" SVE VIŠE VJERUJE MUSI: Dobra partija bh. košarkaša u porazu "Netsa"

Brooklyn Netsi su noćas poraženi na svom parketu od Denver Nuggetsa rezultatom 101:93

• 15. Nov. 2019

• 0

Iako su odigrali odlično prvo poluvrijeme u kojem su postigli čak 61 koš, a primili 49, Nuggetsi su zahvaljujući odličnoj trećoj i četvrtoj dionici napravili preokret i na kraju slavili pobjedu.

Bh. košarkaš Džanan Musa sve više dobija priliku za igru, a u ovoj utakmici na parketu je proveo 19 minuta i postigao 10 poena uz šut iz igre 2 od 5 i 4 od 4 sa linije za slobodna bacanja.

Musa je tome dodao i 2 skoka, te jednu asistenciju.