LUDNICA U ITALIJI: Ovo se ne viđa svaki dan, pogledajte kako je klub bivšeg Džekinog suigrača gubio sa 3:1, pa u zadnjim sekundama utakmice POBIJEDIO…

Nogometaši Cagliarija su u jednoj sjajnoj utakmici 14. kola italijanske Serije A savladali Sampdoriju sa 4:3

• 03. Dec. 2019

• 0

Sampdoria, koju s klupe vodi Claudio Ranieri, vodila je 2:0 nakon 70-ak minuta igre. Prvi gol za Đenovljane postigao je iskusni Quagliarella iz penala u 38. minuti, a drugi Ramirez na ubačaj Quagliarelle u 52. minuti.

Za 1:3 je pogodio neuništivi Fabio Quagliarella (bio je to njegov drugi gol na meču) u 70. minuti, ali je onda krenuo Cagliari.

Prvo je u 74. minuti Joao Pedro pogodio za 2:3, da bi isti igrač samo dvije minute kasnije poravnao na 3:3.

Sudija Aureliano je produžio meč pet minuta, ali se spletkom okolnosti igralo gotovo pet minuta više.

Taman kada se Aureliano spremao označiti kraj, Pellegrini je uputio odličan centaršut pred gol Sampdorije, a tamo se našao Cerri i zakucao loptu iza leđa nemoćnog Audera.