O OVOM BAKSUZU BRUJI CIJELA ITALIJA: Pogledajte kako je nesretnik u 96. minuti zatresao VLASTITU MREŽU i poklonio Napoliju tri velika boda…

Napoli je u 17. kolu Serije A pobijedio Sassuolo sa 2:1

• 23. Dec. 2019

• 0

Gosti su u 20. minuti mogli i do vodstva, ali je Manolas pogodio prečku.

Nakon toga je Sassuolo zaigrao nešto bolje i u 29. minuti je stigao do prednosti kada je Traore nakon ubačaja Locatellija pogodio za 1:0.

Domaći su i nakon toga nastavili sa napadima i u 43. minuti su mogli povećati svoje vodstvo, ali je udarac Traorea sjajno odbranio golman Napolija.

I početkom nastavka je Sassuolo mogao do 2:0 nakon što je Muldur u 53. minuti imao sjajnu šansu, ali je bio neprecizan.

Samo četiri minute kasnije je uslijedila kazna kada je Allan zakucao loptu u mrežu za 1:1.

Tim Gennara Gattusa je nakon toga bio puno opasniji i imao je nekoliko sjajnih prilika da stigne do vodstva, ali su igrači ovog tima bili neprecizni.

U 82. minuti je Napoli stigao do gola, ali je on poništen zbog ofsajda. Ipak, u 96. minuti je Obiang pogodio svoju mrežu za 2:1 i tako prekinuo crnu seriju Napolija koji je u posljednjih osam utakmica u Seriji A bio bez pobjede.