NEVIĐENA BRUKA BARCELONE U LISABONU: Bayern do vrha napunio mrežu Katalonaca, na kraju se završilo sa 8:2, pogledajte golove… (VIDEO)

U četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka Barcelona je teško poražena od Bayerna rezultatom 8:2.

• 14. Avg. 2020  15. Avg. 2020

• 0

Tok utakmice...

Thomas Muller doveo je Bayern u prednost nakon četiri minute igre protiv Barcelone.

Muller je iskoristio sjajnu asistenciju Lewandowskog i matirao je Ter Stegena za prednost od 1:0.

Nakon što je Muller zabio za 1:0 u četvrtoj minuti, Barca je ekspresno izjednačila autogolom Davida Alabe.

Loše je reagovao defanzivac Bayerna i savladao je Nuera za 1:1.

Nakon uraganskog početka, Messi je pogpdio stativu...

Nova sjajna akcija Bavaraca. Završio ju je Ivan Perišić fantastičnim golom za 2:1.

U spektakularnom meču Bayern je do trećeg gola stigao u 27. minuti preko Sergea Gnabryja i to nakon velike greške Clementa Lengleta.

Sjajno je Leon Goretzka uposlio Gnabryja, ovaj je pretrčao Lengleta i zabio je za 3:1.

Četiri minute kasnije Thomas Muller je zabio za 4:1.

Za 4:2  pogodio je Luis Suarez.

Urugvajac je napravio sjajan potez. Izbacio je lažnjakom Alabu iz igre i zatim je pogodio.

Davies je nanizao nekoliko igrača Barcelone i ubacio, a lagano loptu u gol ubacio je Kimmich za 5:2!

Lewandowski je sa 2 metra loptu poslao u mrežu sa ogromnih 6:2, a Coutinho dvaput zaredom pogađa za 8:2!