MUK NA KLUPI MILANA: Zlatan Ibrahimović postigao dva gola, a onda se dogodio hladan tuš, odmah je zatražio zamjenu...

Fudbaleri Milana pobijedili su u gostima Napoli rezultatom 3:1 u meču osmog kola Serije A.

• 23. Nov. 2020  23. Nov. 2020

• 0

Milan je poveo sa 2:0 u Napulju golovima u 20. i 55. minuti koje je postigao Zlatan Ibrahimović.

No, domaći su se uspjeli vratiti u 63. minuti, a gol za 1:2 zabio je Mertens. Ipak, na klupi Milana su ostali u šoku u 79. minuti, kada je Ibrahimović zatražio izmjenu.

Šveđanin se žalio na povredu zadnje lože i nije mogao da nastavi meč, a navijači Milana se nadaju da se ne radi o nekoj ozbiljnijoj povredi i da Zlatan neće morati na dužu pauzu.