MADRIDSKI OKRŠAJ PRIPAO NOLETU: Pogledajte kako je Đoković pobijedio Murraya(VIDEO)

Novak Đoković osvojio je turnir u Madridu u finalu svladavši Andyja Murraya sa 2:1 u setovima

• 08. Maj 2016  08. Maj 2016

• 0

U finalu ATP turnima iz Masters serije 1000 koji se igrao u Madridu sastali su se stari znanci Novak Đoković i Škot Andy Murray. Đoković je u finale ušao pobjedom protiv Nishikorija, dok je Muray jučer ekspresno svladao Rafaela Nadala. Prvi set pripao je Đokoviću rezultatom 6:2.

U drugom setu Andy Murray je zaigrao puno bolje i već u trećem gemu oduzeo servis Đokoviću. Nakon vostva Murraya od 3:1 do kraja seta oba tenisača držali su svoj servis, pa je drugi set završio sa 6:3 u korist Škota.

U trećem setu prvo je Novak oduzeo servis Murrayu, da bi već u naredom gemu Andy uzvratio rebreakom. Nakon toga Novak je oduzeo dva servisa Murrayu, osvojio treći set sa 6:3 i na kraju slavio u Madridu. Bio je to fantastičan teniski meč prvog i drugog igrača svijeta, prepun obrata i vrhunskih poena oba tenisača.