NOĆ ZA PAMĆENJE: Pogodak i asistencija Pjanića u pobjedi Juventusa, Lulić asistent za Lazio (VIDEO)

Nakon što je Edin Džeko bio dvostruki strijelac u preokretu Rome kod Sassuola, još dva Zmaja odigrali su izvrsne partije u 10. kolu Serie A

• 26. Okt. 2016

• 0

Miralem Pjanić pogodio je mrežu Sampdorije u 65. minuti. Bh. veznjak je iskoristio odbijenu loptu, te je poslao loptu u praznu mrežu za prednost Stare dame od 3:1.

Senad Lulić asistirao je za vodeći pogodak Lazia u pobjedi rimskog kluba protiv Cagliarija od 4:1, u 10. kolu talijanske Serije A. Rimljani su furiozno krenuli u večerašnju utakmicu i već u šestoj minuti došli do pogotka. Senad Lulić je majstorski uposlio Keitu, koji je pogodio za 1:0. (SB)