PROBUDIO SE I EDIN DŽEKO: Pogledajte novi pogodak i asistenciju najboljeg bh. igrača u pobjedi Rome protiv Sampdorije 4:0 (VIDEO)

Radja Nainggolan je postigao dva gola, a Džeko je pogodio jednom te je asistirao El Shaarawyju za gol

• 20. Jan. 2017  20. Jan. 2017

• 0

Roma je uvjerljivih 4:0 pobijedila Sampdoriju i izborila četvrtfinale Talijanskog kupa gdje ih čeka Cesena.

Vučica je na odmor otišla s prednošću 1:0 i to nakon sjajnog gola Nainggolana u 39. minuti.

A onda je na scenu stupio Edin Džeko koji je u 48. minuti pogodio na asistenciju El Shaarawyja, da bi u 61. minuti zamijenili uloge za vodstvo Rome 3:0.

Konačnih 4:0 drugim golom na utakmici postavio je Nainggolan. Džeko je igrao do 62. minute za domaćine, kao i Budimir za goste.