INTER BRUTALNO PREGAZIO ATALANTU: Pogledajte kako je Zukanovićev tim u Milanu nastradao 7:1 (VIDEO)

Icardi i Banega postigli su po tri gola za Inter, koji je pregazio Atalantu sa 7:1 u 28. kolu Serie A

• 12. Mar. 2017  12. Mar. 2017

• 0

Čudesni Argentinci obilježili su veliku pobjedu. Icardi je zabio hat-trick za devet minuta, a Banega zabio također tri gola, uz dvije asistencije.

Kapetan Nerazzurra prvo je zabio nakon gužve u 17. za vodstvo, zatim je u 23. pogodio iz penala koji je sam izborio, dok je hat-trick potpisao već u 26. minuti glavom poslije centaršuta Banege s desne strane.  Bio je to njegov 20. gol ove sezone u Serie A, a upisao je i osam asistencija. Ispred Icardija je samo napadač Torina Andrea Belotti s 22 pogotka.  Međutim, tu je tek krenuo potop gostiju. Već u 31. Banega je zabio nakon asistencije Antonija Candreve. A, ista kombinacija donijela je i peti gol svega tri minute kasnije, za brutalnih 5:0 nakon 34 minute igre.Rezultat je krajem poluvremena smanjio Remo Fleurel, ali su u nastavku Roberto Gagliardini u 52. te Banega iz slobodnog udarca u 68. minuti stavili točku na i.  Ovo je najteži poraz Zukanovićevog tima u dugoj povijesti kluba.