PLAVI U PROBLEMIMA PRED EUROPA LIGU: Željezničar remizirao protiv Širokog, ali i ostao bez kapitena Zebe (VIDEO)

Zajko Zeba se ozlijedio početkom drugog poluvremena, a u klubu strahuju da su ga izgubili za kvalifikacijsku utakmicu za Zetom

• 23. Jun. 2017  23. Jun. 2017

• 0

Široki Brijeg i Željezničar remizirali su 1:1 na pripremnoj utakmici odigranoj u Tomislavgradu.

Susret je organiziran u sklopu priprema za predstojeće utakmice oba kluba u kvalifikacijama Europske lige, a sarajevska momčad ga neće pamtiti po dobrome jer je ostala bez važnog igrača.

Široki je poveo u osmoj minuti igre, a Dejan Čabraja je iskoristio pogrešku Uglješa Radinovića i pogodio je za 1:0.

Željezničar je izjednačio u 72. minuti nakon odbijanca, a strijelac je bio Denis Žerić. A prije pogotka plavi su doživjeli pravi šok jer je s bolnom grimasom na licu s terena izašao kapetan Zajko Zeba.

On se ozlijedio početkom drugog poluvremena, a u klubu strahuju da su ga izgubili za kvalifikacijsku utakmicu za Zetom.