NEVJEROVATNE SCENE NA TERENU: Pas spasio Brazil, Neymar asistirao, pogledajte golove iz Kolumbije (VIDEO)

Radamel Falcao uskratio je Brazilu desetu uzastopnu pobjedu i donio Kolumbiji vrlo važan bod (1:1) u kvalifikacijama za SP

• 06. Sep. 2017  06. Sep. 2017

• 0

Brazil je već osigurao Rusiju, a i ovdje je poveo golom Williana na Neymarovu asistenciju. No, Falcao je izjednačio, pa će Kolumbijci sigurno posljednja dva kola dočekati na mjestu koje vodi na SP.

Neymar je opet bio razigran, Paulinho je prvi zaprijetio, nekoliko je puta zaiskrilo među igračima, James je imao šansu početkom nastavka, pa je Ospina blokirao Firminov udarac.

A Brazil je poveo u 45. minuti nakon što je pas ušao u teren pa je Neymarov korner bio odgođen.

To kao da je oduzelo koncentraciju domaćinu, PSG-ov je igrač ubacio, Kolumbijci su izbili loptu, Neymar je opet vratio, a Willian zakucao loptu u bliži kut s ruba kaznenog prostora.

Pekerman je u poluvremenu izvadio Cuadrada, a u 56. je Falcao pobjegao Silvi i pogodio za 1:1.