LUDNICA U METZU; PETARDA PSG-a: Pogledajte kako se strašni trio MBAPPE-NEYMAR-CAVANI poigravao s protivnikom (VIDEO)

Kylian Mbappe na najbolji mogući način debitirao je za PSG, u pobjedi 5:1 kod Metza u 5. kolu francuskog prvenstva zabio je, asistirao i izborio crveni karton

• 09. Sep. 2017  09. Sep. 2017

• 0

Parižani su poveli u 31. kada je Neymar dao sjajnu loptu u prostor koju je za 1:0 pospremio Cavani, iako je blizu njega bio i Mbappe. Domaćin je izjednačio samo šest minuta kasnije kada je Riviere iz blizine glavom zabio za 1:1.

Stvari su domaćine krenule loše u 56. minuti kada je čini se prestrogo isključen Assou Ekotto nakon prekršaja na Mbappeu. Samo tri minute kasnije Mbappe je zabio prvijenac udarcem sa 16 metara nakon jedne odbijene lopte.

U 69. minuti Neymar je preciznim udarcem s 20-ak metara zabio za 3:1, da bi u 75. Cavani zabio drugi gol na utakmici nakon što se lopta odbila od Mbappea. Konačnih 5:1 postavio je Lucas u 87. minuti.