ZAVRŠIO U PRITVORU: Navijač Celtica fizički nasrnuo na Mbappea!

Ubojiti napadački trojac PSG-a razbio je Celtic u Glasgowu u 1. utakmici nove sezone Lige prvaka.

• 13. Sep. 2017  13. Sep. 2017

• 0

PSG je bez suviše stresa odradio gostovanje u Glasgowu u sklopu 1. kola skupine B Lige prvaka pobijedivši Celtic 5-0. Škote je uništio trio Neymar, Cavani, Mbappe, a potonjeg i ujednog najmlađeg igrača na travnjaku, napao je jedan od "navijača" domaćeg sastava.

Mbappe je uspješno izbjegao pokušaj udarca škotskog huligana, kojeg su potom redari zaustavili i izveli s travnjaka. Završio je u pritvoru i čeka kaznu za fizički nastraj na osobu.

Neymar je načeo mrežu Celtica u 19. minuti, mladi Francuz Mbappe je povisio na 2-0 u 34. minuti, a Cavani je iz kaznenog udarca zabio za 3-0 u 40. minuti. Na 4-0 je povisio Lustig u 83. minuti postigavši pogodak u vlastitu mrežu, a dvije minute kasnije Cavani je zabio i peti gol Parižana.