BUENOS AIRES SLAVI SVOGA ČAROBNJAKA: Lionel Messi hat-trickom u zadnjem kolu odveo Argentinu na SP, pogledajte golove (VIDEO)

Argentina je izborila plasman u Rusiju pobjedom u Ekvadoru 3:1, Messijevim hat-trickom

• 11. Okt. 2017  11. Okt. 2017

• 2

U dramatičnom prvom poluvremenu domaćin je poveo već nakon 40 sekundi lijepim golom Iborre nakon akcije s Ordonesom.

No, Messi je u 12. minuti vješto izjednačio nakon asistencije Di Marije, a u 20. minuti i preokrenuo nakon pogreške domaće obrane.

Da bi u 62. minuti s trojicom suparničkih igrača na leđima u padu prebacio golmana, fenomenalan potez za 3:1!

Argentina tako odlazi na SP čak s trećeg mjesta, ali kad se slavlje malo stiša, imat će na čemu raditi Sampaoli. Jer gauči su u 18 kola zabili svega 19 golova (s takvim napadačima!), jednako koliko i posljednja Venezuela!