GIROUD ZALEDIO MARAKANU: Pogledajte kako je Crvena Zvezda, nakon dobre utakmice, izgubila od Arsenala 4 minuta prije kraja (VIDEO)

Nogometaši beogradske Crvene zvezde poraženi su od Arsenala (0:1) u susretu 3. kola grupe H Europa lige

• 19. Okt. 2017  19. Okt. 2017

• 1

Vrlo dobra utakmica odigrana je pred više od 50.000 ljudi u Beogradu, a na kraju je majstorija Oliviera Girouda riješila utakmicu.

Zvezda je imala nekoliko opasnih pokušaja prema golu Arsenala, ali je Čech bez većih problema branio pokušaje domaćih. Arsenal je do pobjede stigao u 86. minuti. Olivier Giroud je prekrasno škaricama pogodio za konačan rezultat susreta od 0:1.