BRILJANTNI JUKA, SOLIDNI MIRZA U BH. NBA DVOBOJU: Pogledajte 17 poena i 11 skokova Nurkića i 9 poena Teletovića (VIDEO)

Izvrstan bh. NBA dvoboj Portland Traiblazersa i Milweakuee Bucksa

• 22. Okt. 2017  22. Okt. 2017

• 1

Teletovićevi Bucksi su ipak na kraju stigli do pobjede protiv Nurkićevog Portlanda sa 113:110. Portland je bio bolji protivnik na otvaranju utakmice, pa su tako nakon 12 minuta igre imali prednost od dva poena, 26:24.

Posljednja četvrtina je bila nevjerovatna, jer se do zadnje minute nije znalo ko će doći do pobjede. Više snage imali  su košarkaši Bucksa, koji su na kraju slavili sa 113:110.

Najbolji bh. centar Jusuf Nurkić je bio sjajan u utakmici koju je završio sa double-double učinkom od 17 poena i 11 skokova, dok je na drugoj strani Mirza Teletović brojao do devet i dodao još dva skoka.