TELETOVIĆ IZVRSTAN PROTIV HORNETSA: Pogledajte Mirzinih 15 poena i 5 skokova u pobjedi Milwaukeeja (VIDEO)

Milwaukee Bucksi su savladali Charlotte Hornetse rezultatom 103:94.

• 24. Okt. 2017  24. Okt. 2017

• 0

Gosti su mnogo bolje otvorili susret, te su nakon prvih 12 minuta igre vodili sedam poena razlike, ali nakon 24 minute utakmice Hornetsima je ostao samo poen prednosti. Treća četvrtina potpuno je otišla na stranu Bucksa koji su je dobili rezultatom 30:23. U posljednjoj četvrtini Hornetsi su došli i do izjednačenja, a rezultat je bio 94:94. Ali ipak, Middleton je pogodio trojku i donio Bucksima treću ovosezonsku pobjedu.

Bh. košarkaš Mirza Teletović odigrao je vrlo dobru utakmicu. Teletović je za 23 minute provedene na parketu postigao 15 poena, uz pet od devet šut za tri poena. Pored toga, ubilježio je i pet skokova.