SEAD KREATOR PREOKRETA: Pogledajte kako je Kolašinac pogodio i asistirao za pobjedu Arsenala protiv Swansea (VIDEO)

U samo sedam minuta direktno je sudjelovao kod oba gola za preokret svoje momčadi.

• 28. Okt. 2017  28. Okt. 2017

• 0

U desetom kolu engleske Premier lige londonski Arsenal na svom  Ettihadu dočekao je Swansea. Gosti su golom Clucasa došli do vodstva koje su odnijeli na poluvrijeme.

Na početku drugog poluvremena se ukazao sjajni Sead Kolašinac koji je najzaslužniji za preokret.

Najprije je u 51. minuti Sead ispratio napad svoje ekipe, dočekao odbijenu loptu i zakucao je u suprotni kut.

U 58. minuti Xhaka je sjajno proigrao Kolašinca, on lijepo primiruje loptu i prizemno ubacuje za Ramseya, koji pogađa za 2:1.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a novom pobjedom Arsenal se, barem dok Chelsea ne odigra svoj meč, popeo na četvrtu poziciju s 19 bodova.