JUKIN NOVI DOUBLE-DOUBLE: Pogledajte Nurkićevih 19 poena i 11 skokova u porazu od Jazzera (VIDEO)

Portland Trail Blazersi našeg Jusufa Nurkića poražen je od Utah Jazza rezultatom 112:103

• 02. Nov. 2017  02. Nov. 2017

• 0

Početak je pripao Utah Jazzu, koji su nakon 12 minuta igre imali prednost od dva poena razlike. Druga četvrtina je donijela bolju igru Portlanda, koji se uspio vratiti u meč, pa je rezultat prvog poluvremena bio 39:39.

Nakon pauze Portland nastavlja gdje je stao u drugoj dionici i tako dolazi u vodstvo od pet poena razlike, 64:69. Međutim domaća ekipa nije dala da gosti naprave osjetnu razliku, pa su se na kraju meča uspjeli vratiti i tako izboriti produžetke. Utah Jazz je u produžetku pobijedio Trail Blazerse, a Ricky Rubio je odigrao sjajnu utakmicu s 30 poena, a bh. centar Jusuf Nurkić je postigao 19 poena, uz 11 skokova i  dvije asistencije.