ANTE, LUKA I NIKO HEROJI FRANKFURTA: Pogledajte golčinu Rebića u novoj pobjedi Eintrachta (VIDEO)

Ante Rebić je četvrtim ovosezonskim golom potvrdio sjajnu formu, a Eintracht je pred domaćim navijačima pobijedio Werder 2:1.

• 04. Nov. 2017  04. Nov. 2017

• 0

Rebić je postigao prekrasan gol s lijevog ruba kaznenog prostora na asistenciju Nizozemca Jetra Willemsa,  plasiravši loptu u suprotnu stranu protivničkog vratara.

Werder je ubrzo izjednačio. Strijelac je nakon kornera i gužve u kaznenom prostoru bio Nikolas Moisander.

Mogla je Kovačeva momčad slavlje osigurati i u 67. minuti , ali je udarac Mariusa Wolfa završio na desnoj vratnici. Rebić je igrao do 76. minute, kada ga je zamijenio Luka Jović.

I kada se činilo da će momčadi podijeliti bodove, ukazao se Sebastien Haller koji je dočekao dugu loptu u kaznenom prostoru i sjajno je prebacio preko Werderovog golmana za pobjedu u 89. minuti.