MOŽE I BEZ MESSIJA: Pogledajte kako je Barcelona u teškoj utakmici slavila protiv Seville rezultatom 2:1 (VIDEO)

Barcelona je vodeća momčad Primere, a nova tri boda uknjižila je na svom Camp Nou protiv nogometaša Seville

• 05. Nov. 2017  05. Nov. 2017

• 0

Barcelona je povela u 25. minuti kada obrambeni igrač gostiju radi veliku pogrešku i Paco Alcacer izbija jedan na jedan s golmanom te lagano zabija za 1:0 u donji desni kut. Do kraja poluvremena domaćini su više pritiskali, ali do poluvremena se rezultat nije mijenjao.

Nakon 15 minuta u drugome poluvremenu, Sevilla izjednačuje na  1:1. Ever Banega je u 60. minuti ubacio iz kornera, a Guido Pizzaro skače preko Pique i odlično pogađa desni kut Ter-Stegena. Nakon primljenog pogodka Barcelona je pritisnula i zaprijetila u 63. minuti kada Pique odlično puca s 18 -ak metara ali lopta pogađa gredu.

Konačni rezultat svojim drugim golom postavlja Alcacer u 65. minuti.  Lionelu Messiju ovo je bio 600. nastup za Barcelonu. Argentinac je u dresu Katalonaca pobjeđivao 426 puta, postigao 523 gola i asistirao 197 puta.