GLUMIO MESSIJA PA ZAMALO NASTRADAO: Pogledajte kako je publika poludjela i prekinula utakmicu u Francuskoj nakon što je Nabil skinuo dres (VIDEO)

Lyon je vodio 5:0 na gostovanju kod St. Etiennea, a samo šest minuta prije kraja utakmice, navijači su utrčali na teren i prekinuli susret

• 06. Nov. 2017  06. Nov. 2017

• 0

Sve se dogodilo nakon posljednjeg Lyonovog pogotka u 84. minuti. Nabil Fekir je pogodio protivničku mrežu, a zatim to proslavio u Messijevom stilu - skinuo je dres, podignuo i okrenuo svoje prezime i broj 18 prema navijačima St. Etiennea.

Provokacija nakon pet primljenih golova nije najbolje sjela navijačima koji su 'poludjeli', utrčali masovno na teren i zaustavili utakmicu.

Kritizirao ga je i njegov trener:

"Sramota, cilj je bio pobijediti, a ne provocirati. Morate znati ostati skromni, nije dobro što je to učinio," rekao je Genesio.

Fekir je nakon utakmice dao izjavu za Canal+ u kojoj nije zažalio zbog svog poteza niti se ispričao protivnicima.

"Bila je to gesta koja im se nije svidjela. Proslavio sam tako, nije bilo zlih misli. Nije bilo zloće. Možda to nije bio najbolji potez, ali i ja sam bio malo uzrujan... Je li mi žao? Ne žalim zbog svog poteza. Messi? Ne, nema tu nikakve usporedbe."

I Lyonov predsjednik Aulas brani svoga igrača, odnosno okrivljuje domaće huligane:

"Da, nikad oni nisu krivi... Uvijek je tako kad su podređeni na terenu. Pa zar je i bakljada (zbog koje je utakmica, uslijed gustoga dima, bila prekinuta na nekoliko minuta na početku, nap. a.) bila Nabilova krivnja? Nemojmo mijenjati uloge..."

Dodajmo da je Fekir bio strijelac i uz 25. minuti, a osim njega su pogotke postigli Depay, Diaz i Traore.

Nakon više od pola sata prekida, igrači su se vratili na teren. Svi su preostale minute željeli odraditi što prije pa tako sudac ne da nije produžio utakmicu, nego je kraj odsvirao u 89. minuti.