SJAJNI TELETOVIĆ NIJE BIO DOVOLJAN: Pogledajte Mirzinih 16 poena u porazu Milwaukeeja protiv Clevelanda (VIDEO)

Košarkaši Cleveland Cavaliersa porazili su večeras u sjajnom meču Milwaukee Bucksea sa 124:119

• 08. Nov. 2017  08. Nov. 2017

• 0

Cavaliersi su sjajno otvorili susret i već nakon prve dionice imali su veliku prednost od 11 poena (39:28). Ipak, gostujuća ekipa se nije predavala te je uspjela do odlaska na odmor, ne da izjednači rezultat, već da pređe i u vodstvo.

Rezultat u drugoj dionici je glasio 39:26 za Buckse. U drugom poluvremenu Cleveland je ipak ubacio u brzinu više, posebno u trećoj četvrtini. Taj period LeBron James i društvo su riješili u svoju korist sa 29:23, ali nisu uspijevali da odu na više od šest poena razlike. U posljedjoj dionici Cavsi su otišli na deset poena razlike, ali nisu uspijevali da se potpuno odvoje prije svega zahvaljujući Mirzi Teletoviću.

Mirza je za 16 minuta na parketu ubacio isto toliko poena, a dodao je i dva skoka. Imao je šut za tri poena četiri od osam.