DRAMA U GENOVI, PJANIĆEV JUVENTUS IDE KUĆI KRATKIH RUKAVA: Pogledajte kako je u golijadi poražen prvak Italije (VIDEO)

Najveće iznenađenje 13. kola Serie A priredila je Sampdorija koja je kod kuće pobijedila Juventus rezultatom 3:2

• 19. Nov. 2017  19. Nov. 2017

• 0

Unatoč dominaciji te većem posjedu lopte, Stara dama nije uspjela kapitalizirati svoju osjetnu premoć u prvom poluvremenu.

Početkom drugog poluvremena, bianconeri su šokirani - Sampodorija vodi pogotkom Zapate u 52. minuti. Kolumbijac je bio najviši u skoku te je lijepim udarcem glavom matirao Szczesnya.

Erupciju plavog dijela Genove uzrokuje Torreira u 71. minuti prekrasnim golom s ruba šesnaesterca. Osam minuta kasnije gosti iz Torina su razmontirani. Za 3:0 pogađa Ferrari.

Juventus je smanjio preko Higuaina u 91. minuti. I kad se već činilo da je susret završen, tračak nade momčadi Massimilijana Allegrija donosi Dybala u 94. minuti. Ipak do kraja susreta bianconeri nisu uspjeli stići do boda.