LUDILO U DORTMUNDU: Schalke u sudijskoj nadoknadi stigao Borussijinih 4:0 iz prvih 25 minuta utakmice (VIDEO)

Prvo je Burgstaller u 61. minuti smanjio na 4:1...

• 25. Nov. 2017  25. Nov. 2017

• 0

Ekipa Borussije Dortmund u 13. kolu Bundeslige u Rurskom derbiju remizirala je sa Schalkeom odigravši 4:4.

Zanimljivo, Dortmund je nakon prvog poluvremena imao prednost od 4:0, ali u drugom poluvremenu su uspjeli prosuti pobjedu te je Schalke stigao do izjednačenja.

“Milioneri” su furiozno otvorili utakmicu. U 12. minuti Aubameyang je pogodio za vodstvo domaćina, a samo šest minuta kasnije Stambouli je pospremio loptu u svoju mrežu za 2:0.

No, nije to bilo sve kada je u pitanju prvo poluvrijeme. Gotze je u 20. minuti povisio na 3:0, a u 25. minuti Guerreiro je postavio 4:0.

U nastavku utakmice ludilo!

Prvo je Burgstaller u 61. minuti smanjio na 4:1, a pet minuta kasnije Harit je zatresao mrežu Dortmunda.

Caligiuri je u 86. minuti smanjio na 4:3 i tada se pojavila nade za goste da mogu da izbjegnu poraz. To se dogodilo u sudijskoj nadoknadi, kada je Naldo pogodio za konačnih 4:4.