POTEZ VEČERI LEA MESSIJA: Natjerao protivnike da se sudare pa zakucao loptu u mrežu, pogledajte video

Messi je novim pogotkom izjednačio rekord Gerda Mullera i njih dvojica imaju 252 golova za jednu momčad lige petice

• 11. Dec. 2017  11. Dec. 2017

• 0

Plela je Barcelona dugo mrežu kod Villarreala svojom dosadnom pas-igrom i nikako nije mogla pronaći put do gola. A onda je mali poguranac dao domaći igrač Raba zaradivši crveni karton pola sata prije kraja nakon što je pokosio Sergija Busquetsa.

Otvorilo se tada vodećoj momčadi španjolskoj prvenstva koja je golovima Luisa Suáreza i Lionela Messija svladala "žutu podmornicu 2:0 na stadionu Cerámica i prekinula niz od dva neodlučena rezultata u La Ligi.

Gerard Piqué pogodio je prečku, a Luis Suárez stativu prije nego što je Urugvajac u 72. minuti probio Sergija Asenja završivši akciju s Pacom Alcácerom.

Nastavile su se redati šanse pred golom žutih do kraja utakmice, a točku na "i" stavio je Leo Messi u 83. minuti kad se prošetao kroz obranu domaćina i natjerao domaće braniče da se sudare pa zakucao loptu u mrežu za konačnih 2:0.

Barcelona ima 39 bodova na vrhu ljestvice, pet više od Valencije.