AL JAZIRA POVELA, REAL PREOKRENUO: Pogledajte kako su Ronaldo i ekipa ušli u finale Svjetskog klupskog prvenstva (VIDEO)

Real Madrid preokretom u nastavku s 2:1 dobio je Al Jaziru te izborio finale Svjetskog klupskog prvenstva gdje ih u subotu od 18 sati čeka Gremio

• 13. Dec. 2017  13. Dec. 2017

• 1

Romarinho je dobio loptu na lijevoj strani na desetak minuta i odličnim udarcem pogodio u suprotni kut  za 1:0. No, za momčad iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sve je sjajno izgledalo do 51. minute kada je igru morao napustiti njihov najbolji pojedinac vratar Housani.

Modrić dao loptu u prostor za Ronalda, a Portugalac takve prilike ne propušta i kraljevi su izjednačili na 1:1. Tim je golom zvijezda kraljeva postala najbolji strijelac u povijesti svjetskih klupskih prvenstava sa šest golova. Iza njega su s pet golova ostali Messi, Suarez i Delgado.

U 81. minuti na teren se nakon više od dva mjeseca stanke vratio Gareth Bale , a samo minutu kasnije na povratnu loptu Vazqueza lagano zabija za preokret Reala i vodstvo 2:1.