DŽEKO U GLAVNOJ ULOZI NA OLIMPICU: Pogledajte kako je sudac Edinu dao žuti karton zbog simuliranja, pa mu se "izvinio"...

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 17. kola Serie A, Roma je protiv Cagliarija duboko u sudačkoj nadoknadi izborila minimalnu pobjedu golom Fazija.

• 17. Dec. 2017  17. Dec. 2017

• 0

Za razliku od prošlog kola kada je protiv Chieva (0:0) započeo na klupi, Edin Džeko našao se u početnoj postavi Rome koja je na Olimpicu nadigrala Cagliari u svim segmentima igre, ali i strepila do posljednjih trenutaka utakmice.

Najbolju priliku za dolazak u vodstvo Di Francescova momčad imala je u 53. minuti kada je bh. reprezentativac izborio najstrožu kaznu.

Džeko je srušen u kaznenom prostoru, a sudac mu je zbog navodnog simuliranja pokazao žuti katon. No nakon što su se domaći žalili i sudac pregledao snimku, ispravio je svoju ulogu i pokazao na jedanaesterac.

No, sve je upropastio Diego Perotti čiji je slabašan udarac po sredini gola lako obranio gostujući vratar Cragno.

Nakon duge bitke i čak 21 udarca na gol gostiju, Rimljani su u 94. minuti golom Fazija stigli do velika tri boda.