VELEMAJSTOR IBRA: Pogledajte Ibrahimovićev pogodak nakon 8 mjeseci pauze (VIDEO)

U utakmici Kupa Manchester United je ispao je od drugoligaša Bristol Cityja koji je slavio 2:1 pobjedu golom u posljednjoj minuti

• 21. Dec. 2017  21. Dec. 2017

• 0

Zlatan Ibrahimović ponio je kapetansku traku i imao prvu bolju priliku utakmice kada u 12. minuti pogađa vratnicu, a neprecizan je bio Marcus Rashford koji je desetak minuta kasnije iz vrlo dobre prilike pucao malo pored gola.

I Bristol City imao je nekoliko prilika u prvom dijelu, da bi početkom drugom poveo preko Bryana. No, Ibrahimović je stvari vratio na početak već u 58. i to lijepim pogotkom iz slobodnog udarca s preko 20 metara. Bio mu je to ujedno prvi gol nakon osmomjesečne stanke zbog ozljede.

Na samom kraju utakmice pogađa Smith za veliku 2:1 pobjedu drugoligaškog kluba koji je tako u ranoj fazi natjecanja Joseu Mourinhu oduzeo priliku za osvajanjem ovog trofeja.

No, unatoč ispadanju od drugoligaša, svi engleski mediji pričaju o pogotku Zlatana Ibrahimovića nakon 8 mjeseci i teške ozljede.