PJANIĆ BOLJI OD DŽEKE, JUVE OD ROME: Pogledajte kako je „stara dama“ trijumfirala u derbiju i zadržala minimalan zaostatak za Napolijem (VIDEO)

Nogometaši Juventusa su u derbiju 18. kola Serie A pobijedili Romu 1:0 i tako zadržali korak za vodećim Napolijem. Jedni gol na utakmici zabio je Mehdi Benatia u 18. minuti nakon gužve i dva odbijanca u gostujućem šesnaestercu.

• 24. Dec. 2017  24. Dec. 2017

• 0

Juventus je bio bolja momčad. Gonzalo Higuain imao je barem dvije velike prilike, a Miralem Pjanić je u 91. minuti pogodio prečku. Sve to moglo se vrlo lako osvetiti aktualnim prvacima samo 60-ak sekundi kasnije kad su se Chiellini i Benatia spetljali u zadnjoj liniji i proigrali Patrika Schicka. Češki napadač poptuno sam se sjurio prema Szczesnyju, ali je Poljak sjajnom intervencijom uspio obraniti njegov udarac.

Pjanić je odigrao svih devedeset minuta u redovima Juventusa, a punu minutažu u ekipi Rome imao je i Edin Džeko.